משק חקלאי פנימיה בית ספר
בית ספר חקלאי ניסויי כדורי
ההרשמה לפנימיה לשנה״ל הבאה נפתחה! התקשרו עכשיו: 050-6234941 חגית
יום שני25/09/201703:59
  בית ספר חקלאי ניסויי כדורי
 
 
דף הבית >> בית הספר >> כללי >> נהלי בית הספר >> משו"ב
חזור לבית הספר
משו"ב
אחו"ה - חיסור איחור והפרעה
חולצות בית ספר
איסור שתית משקאות אלכוהוליים
ציוד אישי
התמודדות עם אלימות
הקווים האדומים
תקנון תלמידים
דבר ההנהלה

משו"ב – מיידיות, שקיפות ובקרה
בכדורי מופעלת תוכנת "משו"ב – מיידיות, שקיפות ובקרה" אשר באמצעותה  מתאפשרת גישה של התלמידים וההורים למסד נתונים מעודכן בזמן אמת.
 כל מורה מעדכן את נתוני השיעור שלו (נושא, שיעורי בית, אירועי משמעת) ואת הציונים (מבחנים ומטלות, רבעונים, מחצית ושנתי). בנוסף, מוזנים למשו"ב ההתאמות הלימודיות, ציוני הבגרות, ותכנית הלימודים האישית לתלמיד ולקבוצת הלימוד. כל אישור/הצדקת היעדרות מתועדים ונשמרים במערכת המאובטחת על ידי סיסמאות והרשאות, ואילו למורה המקצועי יש גישה אך ורק לנתונים של הכיתות בהן הוא מלמד. מחנכים או רכזי שכבה מקבלים מידע הנוגע לכיתה או לשכבה להם הם אחראים.
 השימוש המתמיד במשו"ב משפר את התפקוד, המשמעת, ועקב כך את ההישגים. בזכות המידע הזמין למחנך ולמורים בזמן אמת, הצוות נמצא "עם היד על הדופק", ומאפשר לתת לכם תמונה עדכנית על ילדכם. בנוסף, המידע הרב והמיידי מאפשר לנו לזהות בזמן אמת תלמידים וקבוצות הזקוקים לתגבור, עזרה או כל אמצעי אחר שיקדם את היעדים הלימודיים וישפר את המצב.
 ההורה מתקין את התוכנה מתוך אתר משו"ב :www.mashov.info,מקבל סיסמה ובעזרתה הוא יכול לצפות בכרטיס התלמיד של ילדיו. השימוש בתוכנת המשו"ב משקף את רצוננו לשקיפות והגינות מולכם, ההורים, כשותפים מלאים לאחריות על תפקודו של ילדכם.
 חשוב לנו שתתעדכנו בכרטיס התלמיד של ילדיכם, וזכרו שהמידע יכול להוות תשתית  לשיחה ולטיפול. כמו כן, אנו סבורים שכדאי שתנתבו את השימוש במידע הרב שיהיה בידיכם באופן כזה שילדכם לא יחוש מאוים אלא יהיה שותף לתהליך הלמידה וללקיחת האחריות על התנהלותו.
  דף הבית | בית הספר | הפנימיה | המשק החקלאי | צור קשר | שירות
כל הזכותיות שמורות © כפר הנוער החקלאי הניסויי ע"ש כדורי, משנת 1933 המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועלית הנוער
כפר הנוער כדורי ד.נ. גליל תחתון, מיקוד 15242 | טלפון 1599565555 | טלפון חט"ב 04-6629502 | טלפון חט"ע 04-6629500