משק חקלאי פנימיה בית ספר
בית ספר חקלאי ניסויי כדורי
ההרשמה לפנימיה לשנה״ל הבאה נפתחה! התקשרו עכשיו: 050-6234941 חגית
יום שלישי22/08/201704:33
  בית ספר חקלאי ניסויי כדורי
 
 
דף הבית >> בית הספר >> המכללה להנדסאים >> רקע כללי על המכללה
חזור לבית הספר
רקע כללי על המכללה
מסלול אוטו-טק

המכללה הטכנולוגית להנדסאים
 
המכללה הטכנולוגית להנדסאים מזמינה אותך להצטרף למאות הבוגרים שסיימו את מסלול הלימוד המקוצר בן שנה וחצי בכיתות יג'-יד' . הלימודים מתקיימים בחטיבה העל תיכונית שבכפר הנוער כדורי כלימודי רצף עם סיום כיתה יב' במגמת מכונות/מערכות ייצור ממוחשבות/הנדסת מכונות מכל בתי הספר בארץ. חיל החימוש תומך במכללה ע"י תוכנית "יעד" ומסייע בתשלום של 80% משכר הלימוד.
 
צוות ההוראה דינאמי, איכותי ומתחשב, בעל ניסיון רב ותארים גבוהים . שנה אחר שנה עדים אנו להצלחה של כ-90% במבחנים הממשלתיים דבר שמעמיד את המכללה בכדורי כמובילה בתחום בקנה מידה ארצי.
 
הלימודים מתקיימים בבניין מודרני עתיר מעבדות עם ציוד מהמעלה הראשונה . לרשות הסטודנטים ספרייה , חדר אורקולי , קפיטריה , מרחבי דשא מוריקים ונוף פסטורלי של הר התבור המשרה את אווירת הקסם שדבקה במקום.
אנו במכללה חושבים ומכוונים תמיד אל עתידך ולכן הלימודים מועשרים בתכנים שימושיים מעבר לתוכנית הלימודים הבסיסית.  את התוצאות רואים בעובדה שהדרישה לבוגרי המכללה בכדורי הולכת וגוברת הן בשירות הצבאי בתפקידים איכותיים ביותר והן בחיים האזרחיים, שם קנו להם בוגרי כדורי מקום שם של כבוד,  וארגונים כמו רכבת ישראל, המשטרה, מפעלי הייטק ועוד קולטים בשמחה עוד ועוד הנדסאים של כדורי.
כדי להתקבל למסלול חייב הסטודנט להיות בוגר מסלול טכנולוגי בגרותי, אולם אם חסר לסטודנט מקצוע זה או אחר לתעודה הטכנולוגית או מקצוע הבגרות  נדאג אנו להשלים גם זאת.  לשם כך קיימת תוכנית השלמת בגרות ייחודית " הזדמנות שנייה לטכנאים" ובמסגרתה במקביל ללימודי המכללה לומדים המעוניינים ומשלימים את החסר להם ללא תשלום נוסף ועל חשבון משרד החינוך.
למעוניינים קיים קמפוס של מעונות סטודנטים בשטח שכונת העובדים של הכפר שנותן מענה למתגוררים רחוק או לנקלטים מפנימיות .  תלמידי המעונות נהנים מחדר אוכל איכותי , דירות ממוזגות ומצוידות בכל הדרוש כדי להצליח בלימודים.
צוות המכללה ממתין לך עם הרבה מסירות, אהבה ואכפתיות כי אנו מאמינים בהצלחתך ועמלים ליישמה.
לפרטים והרשמה: טלפקס- 04-6629512 נייד 050-6234953 
  דף הבית | בית הספר | הפנימיה | המשק החקלאי | צור קשר | שירות
כל הזכותיות שמורות © כפר הנוער החקלאי הניסויי ע"ש כדורי, משנת 1933 המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועלית הנוער
כפר הנוער כדורי ד.נ. גליל תחתון, מיקוד 15242 | טלפון 1599565555 | טלפון חט"ב 04-6629502 | טלפון חט"ע 04-6629500