משק חקלאי פנימיה בית ספר
בית ספר חקלאי ניסויי כדורי
ההרשמה לפנימיה לשנה״ל הבאה נפתחה! התקשרו עכשיו: 050-6234941 חגית
יום שני25/09/201703:59
  בית ספר חקלאי ניסויי כדורי
 
 
דף הבית >> בית הספר >> כללי >> נהלי בית הספר >> איסור שתית משקאות אלכוהוליים
חזור לבית הספר
משו"ב
אחו"ה - חיסור איחור והפרעה
חולצות בית ספר
איסור שתית משקאות אלכוהוליים
ציוד אישי
התמודדות עם אלימות
הקווים האדומים
תקנון תלמידים
דבר ההנהלה

כידוע לכם, האלכוהול הינו מחוץ לתחום בכל אירועי בית הספר, ושימוש בו מוגדר כקו אדום. ברצוננו ליידע אתכם כי במסיבות רבות (מחוץ לבית הספר) שבהם משתתפים ילדיכם, אפילו בשכבת ז', מוצעים משקאות אלכוהוליים. בחלק מהמקרים "המארגנים" (בני אותה השכבה או גדולים יותר) אוספים כסף וקונים בו אלכוהול לחלוקה במסיבה. חלק מהמשתתפים במסיבה (אנו מבחינים בעלייה משנה לשנה) שותים כמויות הגורמות להם להקאות, עלפון, בלבול והתנהגות מביכה, מסוכנת, ובלתי אחראית. אנו פונים אליכם, ציבור ההורים, בבקשה גורפת – הבה נצא כולנו נגד הנורמה המתפשטת – וננסה להלחם בה ולמנוע אותה. אנו מציעים לכם לבחון היטב היכן מבלה ילדכם, מה מתרחש במסיבה, ולהטיל וטו במקרים מסוימים. העיתונים מלאים במקרים קשים וטראגיים שאירעו בעקבות שתייה במסיבות הנוער.

ועד ההורים ביקש לפנות במיוחד לאותם הורים שמאפשרים לילדיהם לארגן מסיבות לצעירים מהם. מסתבר כי ישנם הורים המסייעים לילדיהם (בדרך כלל בחטיבה עליונה) לארגן מסיבה המונית בשטח החקלאי או באולם ביישוב, שבה הם גובים כסף מהמשתתפים ומחלקים אלכוהול. יש לציין כי נערים אלו עוברים על החוק בספקם אלכוהול לקטינים, ומסתכנים בגרימת נזק להם.

אנו מביעים את עמדתנו הנחרצת נגד נורמה זו ומבהירים כי לא נסייע לתלמידים שסיפקו אלכוהול לחבריהם, במידה וייתבעו. כמו כן לא נסתיר מידע בנושא זה (המגיע אלינו מדיווחי הילדים וההורים) בפני שלטונות הצבא כאשר אלו יגיעו אלינו לבצע תחקיר בטחוני על מועמדים לשרות ביחידות מובחרות.

לכן, אנו פונים מראש ומבקשים מכם הורים ותלמידים: "סוף מעשה במחשבה תחילה!" הימנעו ממצבים שיכולים לסכן או לסבך אתכם!

  דף הבית | בית הספר | הפנימיה | המשק החקלאי | צור קשר | שירות
כל הזכותיות שמורות © כפר הנוער החקלאי הניסויי ע"ש כדורי, משנת 1933 המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועלית הנוער
כפר הנוער כדורי ד.נ. גליל תחתון, מיקוד 15242 | טלפון 1599565555 | טלפון חט"ב 04-6629502 | טלפון חט"ע 04-6629500